مقالات مقالات خواندنی

بخش اخبار و مطالب گوناگون

در این بخش میتوانید به مقالات و مطالب گوناگون نه تنها در ارتباط با محصولات و خدمات شرکت پارس آنزیم دایان گستر بلکه در زمینه ها و عنوانهای گوناگون و در قالب یک واریته رنگارنگ و جذاب دسترسی داشته باشید . امیدواریم که در این بخش بتوانید مطالب سرگرم کننده ، علمی ، اجتماعی و اقتصادی مورد نظر خود را بیایبد.

استارتر کالچرهای فراسودمند

فرستاده شده در 1399/09/20استارتر کالچرهای فراسودمند

بیشتر بخوانید 

آنزیم مایه پنیر

فرستاده شده در 1399/09/08اثر منعقد کننده ی پنیر مایه مربوط به آنزیم مایه پنیر به نام رنین است که پروتئین شیر را منعقد می کند و آن را به صورت لخته می سازد . پارس آنزیم اولین وارد کننده مایه پنیر در ایران.

بیشتر بخوانید 

ویژگی های استارتر کالچرهای لبنی و گونه های مورد مصرف در صنایع لبنی (بخش اول)

فرستاده شده در 1399/08/22از ویژگی های استاتر کالچرهای لبنی و مصرف در صنایع لبنی می توان به موارد زیادی اشاره کرد که در این محتوا به بررسی تمامی انواع استارتر کالچرهای لبنی در صنایع لبنی خواهیم پرداخت

بیشتر بخوانید 

مایه پنیر

فرستاده شده در 1399/06/01"مایه پنیر" به هر ترکیب آنزیمی که منجر به ایجاد لخته در شیر شود، تلقی می‌شود. فعالیت پروتئولیتیکی مایه پنیر منجر به شکست کاپا-کازئین و تغییر آن به جزهای کوچک تر پارا-کاپا-کازئین و ماکروپپتیدها می‌شود. پارا-کاپا-کازئین‌ها توانایی پایدار نگه داشتن ساختار میسلاری را نخواهند داشت و دراین شرایط کلسیم نامحلول کازئین‌ها رسوب کرده و لخته حاصل می‌شود.

بیشتر بخوانید